Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jordania

7 października 2019 - 14 października 2019

$1090

Jordania to kraj bezkresnych pustyń i wspaniałych zabytków. To miejsce, w którym swe ślady pozostawiły cywilizacje nabatejska, kananejska, grecka, rzymska i bizantyjska. To także najbardziej stabilny i najspokojniejszy, przyjazny turystom kraj arabski.

Wyjazd organizowany pod hasłem NO ALCO TOURS, nie używamy alkoholu w czasie całej podróży!
Ale bawimy się na 100%!

NO ALCO TOURS to gwarancja pewności i spokoju spędzenia Waszego urlopu i wykorzystania w 100% czasu na podziwianie piękna otaczającego nas świata. Sam podróżuje od zawsze ale ponad 3 lat podróżuję już bez alkoholu i dzięki temu, każdy kolejny mój wyjazd jest dłuższy i ciekawszy – nie tracę już więcej pięknych chwil.

Propozycje wyjazdów „NO ALCO TOURS”, to turystyka aktywna, przygotowana dla ludzi, dla których ciekawość i chęć poznawania świata, możliwość spędzenia nocy na bezludnej plaży, czy w prostym górskim schronisku, znaczy dużo więcej niż ilość hotelowych gwiazdek. Od wielu już lat z Grześkiem Zielińskim wspólnie podróżujemy. Wspólnie będziemy wybierać miejsca i przygotowywać dla Was wyjazdy, na których razem z Wami przeżywać będziemy wiele wspaniałych chwil. Formułę wyjazdu Państwo znacie – WYJAZD JEST BEZ ALKOHOLU – nie chcemy nigdy łamać tej reguły. Chcemy z niej zrobić atut, który będzie wyróżniał zarówno nas jak i Was, ludzi, którzy zdecydują się w ten sposób spędzić z nami swój wolny czas.

Marcin Łuksiewicz – podróżnik, twórca No Alco Tours

PROGRAM:

Dzień 1: Wylot do Ammanu z Krakowa, lub Modlina, przejazd do Jerash, najlepiej zachowanego miasta imperium rzymskiego. Przejazd i nocleg w Madaba.

Dzień 2: Morze Martwe, Al-Karak, przejazd do Wadi Musa

Dzień 3: Petra, całodzienne zwiedzanie, położonej w skalnej dolinie i liczącej sobie ponad 2000 lat stolicy królestwa Nabatejczyków.

Dzień 4: Little Petra i przejazd na pustynie. Pełna beduińskiej magii pustynia Wadi Rum, jest bez wątpienia najpiękniejszym miejscem w całej Jordanii. To tutaj właśnie kręcono tak znane filmy jak „Lawrence z Arabii”, „Marsjanin”, czy „Gwiezdne Wojny”. Nocleg na pustyni.

Dzień 5: Wadi Rum, dzień 4×4, nocleg na pustyni

Dzień 6/7: Przejazd do Akaby, 2 dniowy pobyt i odpoczynek w Akaba, jedynym portowym mieście Jordanii. Do wybory: zwiedzanie miasta, plaża, kąpiel w morzu, lub nurkowanie

Dzień 8: Wczesny przejazd do Ammanu i wylot do Polski

Koszt wyjazdu  1090 USD zawiera:

– transport mini vanem z miejscowym kierowcą

– noclegi: hotele klasy turystycznej, pokoje 2 osobowe z łazienką, na pustyni   namioty 2 osobowe

– wiza

– wstępy (Jordan Pass): Jerash, Karak, Petra, Wadi Rum

– wyżywienie w czasie pobytu na Wadi Rum tj. śniadania i obiadokolacje

Koszt nie zawiera:

– bezpośredni przelot Ryanair z podręcznym bagażem 10 kg ok 350 pln i możliwością dokupienia bagażu zasadniczego 20 kg za ok 360 pln

– wyżywienia i napojów nie wymienionych

– wstępu na płatne plaże

– innych atrakcji, nie wymienionych np. nurkowanie

– napiwków

Szczegóły

Start:
7 października 2019
Koniec:
14 października 2019
Koszt:
$1090