Home

DALEKO I BLISKO

Podróżuj i nurkuj z nami


Nasze wyprawy

Podróże uczą, dostarczają finezyjnej radości i na długo zatrzymują piękne wspomnienia. Wyrwij się z prozy codzienności  i już dziś wybierz się z nami w najbardziej egzotyczne zakątki tego świata: Raja Ampat, Peru, Galapagos, Indie, Lakkadiwy,  Kilimanjaro, Buthan, Oman, Djibouti, Królestwo Tonga i inne. Bo każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Wyprawy

Buddyjskie Królestwo Lo.

Są wciąż na Ziemi takie miejsca, o których większość z nas wie niewiele więcej ponad to, że w ogóle istnieją. Już w samej swej nazwie niosą one niezwykłą magię i obietnicę przeżycia czegoś niezwykłego. Ukryte w dolinie rzeki Kali Gandaki Buddyjskie Królestwo Lo, jest z pewnością jednym z nich.

Artykuły

Spotkanie  rekinami

Obcowanie człowieka z rekinami w ich podwodnym świecie wydaje się swoistym kuriozum. Jedni nazywają to permanentnym prowokowaniem losu przez nonszalanckie kuszenie losu, inni zachwycają się odmiennością tego jakże ciekawego świata. A jak jest naprawdę? Czy można bezpiecznie pływać z rekinami?

Relacje

Galeria wspomnień

Galeria wspomnień to chwile zatrzymane w kadrze naszych uczestników podczas wielu egzotycznych podróży. Zanurz się w magii i podziwiaj piękno tego świata zarówno na lądzie jak i pod błękitną taflą wody. Raja Ampat, Ekwador, Gozo, Galapagos, Sri Lanka, Japonia,  Peru, Bliz,  Cenoty, Madagaskar i inne miejsca zapraszają w podróż pełną emocji.

Galeria

O nas


Daleko i Blisko Limited jest zarejestrowaną w Hongkongu firmą, działającą w szeroko rozumianej branży turystycznej. Głównym celem działalności firmy jest organizacja wyjazdów i wypraw nurkowych, choć nie stronimy również od turystyki nie związanej z nurkowaniem. Odwiedzamy nie tylko miejsca znane i popularne. Chcemy również pokazać Wam i te, które wciąż jeszcze pozostają nie do końca odkryte przez masową turystykę. Odwiedziliśmy ich już kilkadziesiąt i wciąż szukamy nowych… Daleko i Blisko Limited.

xfffxfx

xfxfxf
x

xfxf