Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Tajlandia-Similany

16 miejsc, pozostało wolnych 4

Tajlandia to kraj niezwykłej przyrody, bogatej kultury i niesamowitej kuchni. Głównym celem naszego wyjazdu jest, słusznie uznany za jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi Park Narodowy Similany. Składający się z 9 wysp oferuje zróżnicowane nurkowania. W jego zachodniej części są to ściany, gdzie w silnych niekiedy prądach żerują rekiny, manty, płaszczki i tuńczyki. Od wschodu mamy natomiast miejsca pokryte twardym koralem i ukwiałami, pełne kolorowych ryb rafowych i żółwi. Nurkowania uzupełnimy wypoczynkiem w komfortowym resorcie przy plaży, oraz wycieczką i zwiedzaniem Parku Khao Sok.

1900$

Tubbataha – Filipiny

10 miejsc, pozostało wolnych 10.

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

$2750

Anilao-cudowny świat macro, Filipiny.

16 miejsc, pozostało wolnych 3

Położone na wyspie Luzon, zaledwie 3 godziny jazdy na południe z Maili Anilao, to obok indonezyjskich Lembeh i Ambon, jedno z najlepszych miejsc do nurkowań i fotografii macro. To prawdziwe wyzwanie dla wielbicieli różnego rodzaju krabów, ośmiornic, krewetek, frogfiszów, pipefiszów i co tam komu jeszcze przyjdzie do głowy. To także piękna, zdrowa rafa, nurkowania w prądzie i rekiny.

1900$

Turcja Kas

20 miejsc, pozostało wolnych 9

Wybrzeże Turcji, to nie tylko popularne wielkie kurorty jak Antalya, czy Bodrum. To również urocze małe miasteczka, miejsca w sam raz na wakacyjny wypoczynek zdala od tłumów turystów tłumami turystów. Takim właśnie miejscem, odwiedzanym głównie przez Turków jest Kas, którego historia sięga 800 lat przed naszą erą i gdzie na stałe mieszka zaledwie 8000 osób

790E

Humbaki-Królestwo Tonga.

Miejsc 12 pozostało wolnych 1

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Morze Corteza

Miejsc 20, pozostało wolnych 1

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

2950$

Kenia

10 miejsc, pozostało wolnych 10.

Wakacje w Kenii to spełnienie wielu marzeń. Dzika przyroda i spotkania ze zwierzętami w czasie safari, turkusowa woda i wspaniałe nurkowania, a także odpoczynek i relaks na wspaniałej plaży Diani Beach z drinkiem w ręce.

1890USD

Sudan safari nurkowe.

Miejsc 26, pozostało wolnych 23

Sudan jest dla nas nurków bez wątpienia najciekawszym rejonem Morza Czerwonego. Brak lądowych baz powoduje, że kraj ten nurkowo wciąż pozostaje miejscem praktycznie dziewiczym. Koralowe ogrody, ławice ryb rafowych, rekiny młoty, oraz wraki pozostawiają niezapomniane wrażenia. Okres od stycznia do kwietnia, kiedy temperatura woda to ok 26C, jest najlepszym czasem na rekiny.

1890E

Koralowy Trójkąt Indonezji: Bunaken, Bangka, Lembeh.

Północne Sulawesi w Indonezji to 100% gwarancja udanego nurkowego wypoczynku. Wrzesień jest tutaj porą suchą, z bardzo dobrą widocznością pod wodą i minimalną ilością opadów. Wyjazd na który zapraszamy to rodzaj safari w czasie którego odwiedzimy 3 najlepsze miejscówki regionu: Bunaken, Bangka i Lembeh. Mieszkać będziemy w komfortowych, należących do jednej sieci resortach i co kilka dni zmieniać miejsce pobytu, a wraz z nim również i charakter naszych nurkowań.

2270$