Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Luty 2019
2260$

Kilimanjaro 5895m KIL

12 lutego 2019 - 24 lutego 2019

Głównym celem naszej wyprawy jest wejście na najwyższy szczyt Afryki, będący zarazem najwyższą, wolno stojącą górą świata. Droga na nią poprowadzi nas poprzez wszystkie strefy roślinności: sawannę, las tropikalny, aż po wieczne śniegi. Góra jest technicznie łatwa, ale ze względu na znaczną wysokość, wymaga odpowiedniej i właściwie przeprowadzonej aklimatyzacji. W czasie drogi towarzyszą nam lokalni przewodnicy, kucharz i tragarze. Przygotowują oni posiłki, oraz rozstawiają namioty i niosą zasadniczy bagaż i wyposażenie.

Dowiedz się więcej »
Marzec 2019
2380$

Lakkadiwy i Indie południowe LAKK

1 marca 2019 - 14 marca 2019

Indyjskie Lakkadiwy są naturalnym przedłużeniem wspaniałych i znanych powszechnie Malediwów. Wciąż pozostają obszarem nie odkrytym dla masowej turystyki. Dotychczas niewielu z nas miało okazję i możliwość tam zanurkować. Wyspa Kadmat, na której spędzimy kilka cudownych dni, uważana jest za najładniejszą w całym archipelagu. Poza nurkowaniem, czas na naszym wyjeździe przeznaczymy na zwiedzanie prawdziwych perełek niezwykłej kultury południowych stanów Indii: niezwykłych jaskiń Ellora i Ajanta, odwiedzimy Cochi i popływamy po niezwykle urokliwych rozlewiskach Backwaters.

Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2019
2630$

Laguna Truk i zwiedzanie Japonii.

27 kwietnia 2019 - 10 maja 2019

Mikronezję tworzy prawie dwa tysiące wysp i wysepek rozsianych na Pacyfiku, gdzieś pomiędzy Japonią i Australią. Dla nas nurków, oferuje ona wszystko to, co w podwodnym świecie jest najpiękniejsze. Atol Truk, jest przysłowiową Mekką i absolutnym numerem 1 światowego nurkowania wrakowego. W czasie II wojny światowej w wyniku dwudniowej operacji „Hailstone” (Burza Gradowa), zostały tu zatopione zarówno wielkie transportowce pełne bomb, min i różnego rodzaju broni, jak i niszczyciele, samoloty, oraz łodzie podwodne.

Dowiedz się więcej »
Lipiec 2019
3190$

Królestwo Tonga – humbaki.

24 lipca 2019 - 2 sierpnia 2019

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie wyjątkowego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie niezwykłe, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, a w szczególności wyspa Vava’u, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się licznie Humbaki. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »
Sierpień 2019
000E

Wyspy Św. Tomasza i Książęca.

8 sierpnia 2019 - 21 sierpnia 2019

Przy zachodnim wybrzeżu Afryki, na wysokości równika i Zatoki Gwinejskiej, leżą jedne z najrzadziej odwiedzanych i prawie zapomniane przez świat, niewielkie wyspy „Świętego Tomasza i Książęca”. Nielicznym przyjeżdzającym tu turystom, oferują one praktycznie puste plaże, morze w kolorze niesamowitego błękitu i przepiękne wulkaniczne krajobrazy. Lokalna, oparta na owocach morza kuchnia i pochodząca prosto z plantacji znakomita kawa, doskonałe dopełnia poczucia szczęścia z pobytu w tym niezwykłym miejscu.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2019
2750USD

Peru: Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz Inca Trial-Machu Picchu PER

6 września 2019 - 22 września 2019

Peru to kolebka jednej z najstarszych cywilizacji świataDla nas turystów jest krajem archeologii i przywiązania do bardzo starej tradycji. . To również jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych gór świata Andy. To bez wątpienia czyni ten kraj jednym z najbardziej atrakcyjnych i ciekawych do zwiedzania miejsc na Ziemi. W programie naszego wyjazdu są 2 najbardziej znane trekkingi jakie nie tylko w Peru, ale również w Ameryce Południowej można zrealizować: wysokogórski Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz kulturowy Inca Trial do Machu Picchu.

Dowiedz się więcej »
Październik 2019
2250USD

Oman – safari nurkowe OMN

6 października 2019 - 13 października 2019

Leżący nad Zatoką Perską, a dokładniej Cieśniną Ormuz, Przylądek Musandam, jest jednym z niewielu już miejsc, gdzie, wciąż jeszcze bez tłumów można przeżyć wspaniałą nurkową przygodę. Cieśnina Ormuz, to swoista pompa, przez którą Ocean Indyjski zasila Zatokę Perską w bogatą w składniki odżywcze wodę. Pustynny charakter tego miejsca, brak naturalnych cieków wodnych, stwarza w wodach wokół Musandam niezwykłe wprost warunki dla rozwoju wspaniałej i bogatej flory i fauny. Znaleźć tu można praktycznie wszystko: koniki morskie, ślimaki, różne ryby rafowe, mola-mola, rekiny, baby manty, a nawet rekiny wielorybie.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events