Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Listopad 2018
3150$

Raja Ampat z trekkingiem w Dolinie Baliem RJA13

13 listopada 2018 - 30 listopada 2018

Raja Ampat, czyli archipelag Czterech Królów, wciąż pozostaje jednym z najbardziej dziewiczych i niezwykłych ekosystemów świata, gdzie odkrywanie nowych, nieznanych dotychczas gatunków nie jest niczym niezwykłym. Na tym niewielkim obszarze, zlokalizowano dotychczas ponad 1200 gatunków ryb, oraz 75% wszystkich znanych na świecie koralowców. Niezwykłe krajobrazy tworzone przez setki wysp, wysepek i skalnych ostańców, doskonale uzupełniają piękno tego niezwykłego miejsca. Za najlepszy czas do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca, uważa się okres pomiędzy połową października a połową grudnia.

Dowiedz się więcej »
Luty 2019
2260$

Kilimanjaro 5895m KIL

12 lutego 2019 - 24 lutego 2019

Głównym celem naszej wyprawy jest wejście na najwyższy szczyt Afryki, będący zarazem najwyższą, wolno stojącą górą świata. Droga na nią poprowadzi nas poprzez wszystkie strefy roślinności: sawannę, las tropikalny, aż po wieczne śniegi. Góra jest technicznie łatwa, ale ze względu na znaczną wysokość, wymaga odpowiedniej i właściwie przeprowadzonej aklimatyzacji. W czasie drogi towarzyszą nam lokalni przewodnicy, kucharz i tragarze. Przygotowują oni posiłki, oraz rozstawiają namioty i niosą zasadniczy bagaż i wyposażenie.

Dowiedz się więcej »
Marzec 2019
2380$

Lakkadiwy i Indie południowe LAKK

1 marca 2019 - 14 marca 2019

Indyjskie Lakkadiwy są naturalnym przedłużeniem wspaniałych i znanych powszechnie Malediwów. Wciąż pozostają obszarem nie odkrytym dla masowej turystyki. Dotychczas niewielu z nas miało okazję i możliwość tam zanurkować. Wyspa Kadmat, na której spędzimy kilka cudownych dni, uważana jest za najładniejszą w całym archipelagu. Poza nurkowaniem, czas na naszym wyjeździe przeznaczymy na zwiedzanie prawdziwych perełek niezwykłej kultury południowych stanów Indii: niezwykłych jaskiń Ellora i Ajanta, odwiedzimy Cochi i popływamy po niezwykle urokliwych rozlewiskach Backwaters.

Dowiedz się więcej »
Sierpień 2019
3190$

Królestwo Tonga – humbaki.

9 sierpnia 2019 - 22 sierpnia 2019

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie wyjątkowego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie niezwykłe, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, a w szczególności wyspa Vava’u, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się licznie Humbaki. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2019
2750USD

Peru: Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz Inca Trial-Machu Picchu PER

6 września 2019 - 22 września 2019

Peru to kolebka jednej z najstarszych cywilizacji świataDla nas turystów jest krajem archeologii i przywiązania do bardzo starej tradycji. . To również jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych gór świata Andy. To bez wątpienia czyni ten kraj jednym z najbardziej atrakcyjnych i ciekawych do zwiedzania miejsc na Ziemi. W programie naszego wyjazdu są 2 najbardziej znane trekkingi jakie nie tylko w Peru, ale również w Ameryce Południowej można zrealizować: wysokogórski Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz kulturowy Inca Trial do Machu Picchu.

Dowiedz się więcej »
Październik 2019
2250USD

Oman – safari nurkowe OMN

6 października 2019 - 13 października 2019

Leżący nad Zatoką Perską, a dokładniej Cieśniną Ormuz, Przylądek Musandam, jest jednym z niewielu już miejsc, gdzie, wciąż jeszcze bez tłumów można przeżyć wspaniałą nurkową przygodę. Cieśnina Ormuz, to swoista pompa, przez którą Ocean Indyjski zasila Zatokę Perską w bogatą w składniki odżywcze wodę. Pustynny charakter tego miejsca, brak naturalnych cieków wodnych, stwarza w wodach wokół Musandam niezwykłe wprost warunki dla rozwoju wspaniałej i bogatej flory i fauny. Znaleźć tu można praktycznie wszystko: koniki morskie, ślimaki, różne ryby rafowe, mola-mola, rekiny, baby manty, a nawet rekiny wielorybie.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events