Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sardynia. SRD

28 lipca 2019 - 4 sierpnia 2019

Euro690

Ponad 200 metrowe klify Capo Caccia, to wciąż jeszcze jedna z najbardziej dziewiczych części Sardynii, pełnej podziemnych jaskiń i labiryntów. Znajduje się tutaj ponad 20 miejsc nurkowych. Nurkować możemy w płytkiej, idealnej dla poczatkujących nurków zatoce, wzdłuż opadających pionowo klifów, aż po zalane krystalicznie czysta wodą niezwykłe jaskinie. Nereo, Madonnita, Deer, a przede wszystkim Ghost Cave, to miejsca które dostarczą nam niezwykłych nurkowych emocji. W pobliżu nie brakuje również atrakcji dla osób nienurkujących: spacer uliczkami mającego 600 letnią historie Alghero, słynna grota Neptuna, kamienne monumenty Nuraghe Palmavera, piękne plaże i lokalne winnice.

Program:

Dzień 1: Przelot do Alghero na Sardynii, przejazd do Capo Galera, nocleg.

Dzień 2/6: 5 dni nurkowych, po 2 nurkowania dziennie. Dla chętnych, możliwość dodatkowego popołudniowego, lub nocnego nurkowania, lub wyjazd do starego Alghero, na klify Capo Caccia, lub pobliską plażę.

Dzień 7: Czas wolny po nurkowaniach, który możemy wykorzystać na przejazd piękna trasą i zwiedzanie  uroczej, pełnej wąskich uliczek, bram i podwórek średniowiecznego miasteczka Bosa.

Dzień 8: Przelot do Polski

W czasie pobytu nurkować będziemy z centrum Capo Galera. Nurkowania odbywają się w zależności od lokalizacji z drewnianej dużej łodzi, lub z pontonu. Temperatura wody to ok 24-25C, do nurkowania w jaskiniach konieczna dobra latarka, plus zapasowa latarka back up.

Nasze zakwaterowanie, to zlokalizowane ok. 50m od bazy, samoddzielne, prosto urządzone 2 apartamenty. Każdy składa się z 3 sypialni 2 osobowych, kuchni, łazienki, oraz werandy z miejscem na grill(istnieje możliwość zakwaterowania w osobnych, bez dostępu do kuchni, 2 osobowych pokojach).

Cena wyjazdu ok. 690E zawiera:

– transfer z lotniska do centrum nurkowego(możemy rozważyć opcję wypożyczenia samochodów, co daje nam zdecydowanie większe możliwości zagospodarowania czasu po nurkowaniach).

– zakwaterowanie w apartamencie 6 osobowym, wyposażonym w 3 pokoje 2 osobowe, ze śniadaniem i opłatą za końcowe sprzątanie.

– pakiet 10 nurkowań, mozliwość dopłaty do max 5 nurkowań popołudniowych, lub nocnych

Cena nie zawiera:

– przelotu, w zależności od miejsca wylotu i przewoźnika ok 1000-1800PLN(możliwy lot bezpośredni Wizzair z Katowic i Warszawy, Ryanair z Bratyslawy, lub łączony np. przez Mediolan z Krakowa)

– dopłat do innego zakwaterowania:

– pokój 2 osobowy bez dostępu do kuchni ok. 160E/os

– apartament 2 osobowy z łazienką i kuchnią ok. 250E/os

– innego wyżywienia

– innych, poza nurkowaniem aktywności jak przejazdy na plaże, do miasta, wycieczki do Bosa

– dodatkowych nurkowań 38E/nurek

– nitroxu

– pobytu na łodzi osoby nienurkującej

– ubezpieczenia nurkowego i turystycznego

Szczegóły

Start:
28 lipca 2019
Koniec:
4 sierpnia 2019
Koszt:
Euro690

Miejsce

Brak wolnych miejsc.