Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Mafia-Zanzibar, rejs z nurkowaniem.

Brak wolnych miejsc

Wyspa Mafia jest częścią Archipelagu Zanzibaru. Jest miejscem bez asfaltowych dróg i tłumów turystów, dokładnie takim, jakim kilkadziesiąt lat temu był tak popularny dziś Zanzibar. Wyspa otoczona jest jedną z najbogatszych raf koralowych, której większą część stanowi Park Morski, będący największym chronionym obszarem na Oceanie Indyjskim. Jest miejscem, gdzie spotkać możemy humbaki, żółwie i największą rybę świata - rekina wielorybiego.

1690E

Tajlandia-Similany

16 miejsc, pozostało wolnych 4

Tajlandia to kraj niezwykłej przyrody, bogatej kultury i niesamowitej kuchni. Głównym celem naszego wyjazdu jest, słusznie uznany za jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi Park Narodowy Similany. Składający się z 9 wysp oferuje zróżnicowane nurkowania. W jego zachodniej części są to ściany, gdzie w silnych niekiedy prądach żerują rekiny, manty, płaszczki i tuńczyki. Od wschodu mamy natomiast miejsca pokryte twardym koralem i ukwiałami, pełne kolorowych ryb rafowych i żółwi. Nurkowania uzupełnimy wypoczynkiem w komfortowym resorcie przy plaży, oraz wycieczką i zwiedzaniem Parku Khao Sok.

1900$

Tubbataha – Filipiny

Pozostało 2 wolne miejsca.

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

$2750

Anilao-cudowny świat macro, Filipiny.

16 miejsc, pozostało wolnych 3

Położone na wyspie Luzon, zaledwie 3 godziny jazdy na południe z Maili Anilao, to obok indonezyjskich Lembeh i Ambon, jedno z najlepszych miejsc do nurkowań i fotografii macro. To prawdziwe wyzwanie dla wielbicieli różnego rodzaju krabów, ośmiornic, krewetek, frogfiszów, pipefiszów i co tam komu jeszcze przyjdzie do głowy. To także piękna, zdrowa rafa, nurkowania w prądzie i rekiny.

1900$

Turcja Kas

20 miejsc, pozostało wolnych 13

Wybrzeże Turcji, to nie tylko popularne wielkie kurorty jak Antalya, czy Bodrum. To również urocze małe miasteczka, miejsca w sam raz na wakacyjny wypoczynek zdala od tłumów turystów tłumami turystów. Takim właśnie miejscem, odwiedzanym głównie przez Turków jest Kas, którego historia sięga 800 lat przed naszą erą i gdzie na stałe mieszka zaledwie 8000 osób

790E

Koralowy Trójkąt Indonezji: Bunaken, Bangka, Lembeh.

Północne Sulawesi w Indonezji to 100% gwarancja udanego nurkowego wypoczynku. Wrzesień jest tutaj porą suchą, z bardzo dobrą widocznością pod wodą i minimalną ilością opadów. Wyjazd na który zapraszamy to rodzaj safari w czasie którego odwiedzimy 3 najlepsze miejscówki regionu: Bunaken, Bangka i Lembeh. Mieszkać będziemy w komfortowych, należących do jednej sieci resortach i co kilka dni zmieniać miejsce pobytu, a wraz z nim również i charakter naszych nurkowań.

2270$

Morze Corteza

Ilość miejsc 15, pozostało wolnych 8

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

Humbaki-królestwo Tonga.

Miejsc 10, pozostało wolnych 10

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.