Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

październik 2021

Kenia

16 października 2021 - 27 października 2021
Brak wolnych miejsc
1890USD

Wakacje w Kenii to spełnienie wielu marzeń. Dzika przyroda i spotkania ze zwierzętami w czasie safari, turkusowa woda i wspaniałe nurkowania, a także odpoczynek i relaks na wspaniałej plaży Diani Beach z drinkiem w ręce.

Dowiedz się więcej »

Listopad 2021

Zanzibar

12 listopada 2021 - 24 listopada 2021
Brak wolnych miejsc.
1950$

Zanzibar jest położoną u wybrzeża Afryki Wschodniej, należącą do Tanzanii wyspą. Mozaika czterech kultur: afrykańskiej, hinduskiej, arabskiej i europejskiej stworzyły tutaj, niezwykły koloryt zamieszkującego Zanzibar ludu Suahili. To miejsce, gdzie życie toczy się swoim odwiecznym tempem, a pojęcie czasu nabiera zupełnie innego wymiaru. Wyspa, od dawna znana z uprawy przypraw, oraz z jednych z najładniejszych na świecie plaż i miejsc do nurkowania, pozostaje wciąż miejscem niezalanym przez tłumy turystów.

Dowiedz się więcej »

grudzień 2021

Rekiny wielorybie w Djibouti.

5 grudnia 2021 - 13 grudnia 2021
Miejsc 14, pozostało wolnych 2
1790Euro

Rekin wielorybi jest największą, sięgającą nawet do 18m rybą. Na całym świecie jest kilka zaledwie miejsc, gdzie w określonych miesiącach roku, spotyka się je regularnie, praktycznie na każdym nurkowaniu. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Djibouti. W trakcie naszego safari, oprócz rekinów wielorybich i dziewiczych raf, będziemy mieli okazję zobaczyć również słynne, leżące na największej afrykańskiej depresji słone jezioro Lac Assal.

Dowiedz się więcej »

luty 2022

Socotra

11 lutego 2022 - 22 lutego 2022
Miejsc 12 pozostało wolnych 3
3550$

Socotra to wyspa zupełnie nie z naszej planety. Leży na Oceanie Indyjskim, niecałe 400 kilometrów o wybrzeży Afryki i jest miejscem, które zapodziało się gdzieś w procesie ewolucji i pozostało inne niż cała reszta naszej Ziemi. Uwodzi niesamowitym pięknem cudownych piaszczystych plaż i skalnych wąwozów. Nie znajdziemy tu już dinozaurów, ale jest za to kilkaset, występujących tylko na tej wyspie, endemicznych gatunków flory i fauny.

Dowiedz się więcej »

marzec 2022

Dominikana

5 marca 2022 - 17 marca 2022

Dominikana to położona w archipelagu Wielkich Antyli druga co do wielkości wyspa karaibska. Pobyt na Dominikanie to raj dla poszukiwaczy słońca i różnobarwności tropikalnej, dziewiczej roślinności. Nurkować będziemy od karaibskiej strony wyspy w okolicach Bayahibe, gdzie znajduje sie ponad 20 miejsc nurkowych: rafy, caverny, wraki i rewelacyjne nurkowiska przy wyspie Saona.

Dowiedz się więcej »

kwiecień 2022

Tubbataha – Filipiny

19 kwietnia 2022 - 28 kwietnia 2022
Brak wolnych miejsc
$2570

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

Dowiedz się więcej »

lipiec 2022

Morze Banda.

9 lipca 2022

Archipelag Banda, jest jednym z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków wschodniej Indonezji. Być może dzięki temu właśnie pozostaje wciąż jedynie w minimalnym stopniu dotknięty wszechobecną już komercjalizacją. Składa się z 9 wysp, które są pozostałością ogromnego wulkanu. Znajdziemy tu nie tylko piękne plaże, wiele kolonialnych zbytków, las deszczowy, lecz także endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod wodą piękna, pozostająca w znakomitej kondycji rafa, mnóstwo ryb rafowych, rekiny młoty, delfiny, a czasem również i wielorybie.

Dowiedz się więcej »

wrzesień 2022

Humbaki-królestwo Tonga.

21 września 2022 - 4 października 2022
Miejsc 12, pozostało wolnych 4
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

październik 2022

Wyspy Solomona SLM

2 października 2022 - 17 października 2022
Brak wolnych miejsc
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

Listopad 2022

Morze Corteza

10 listopada 2022 - 24 listopada 2022
Ilość miejsc 15, pozostało wolnych 12

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events