Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Masai Mara i Diani Beach-Kenia.

Miejsc 18, pozostało wolnych 2.

Corocznie, od tysięcy już lat, na równinach Serengeti i Masai Mara odbywa się wciąż ten sam niezwykły spektakl życia i śmierci. Wędrujące milionowe stada antylop i zebr, zataczają magiczny krąg w poszukiwaniu wody i zielonej trawy. Po trudach safari przez kilka dni odpoczniemy przy pięknej plaży Diani, nurkując, pływając na kite i mając do własnej wyłącznej dyspozycji piękną willę z prywatnym basenem i kucharzem.

2200$

Turcja Kas

12 miejsc, pozostało wolnych 4

Wybrzeże Turcji, to nie tylko popularne wielkie kurorty jak Antalya, czy Bodrum. To również urocze małe miasteczka, miejsca w sam raz na wakacyjny wypoczynek zdala od tłumów turystów tłumami turystów. Takim właśnie miejscem, odwiedzanym głównie przez Turków jest Kas, którego historia sięga 800 lat przed naszą erą i gdzie na stałe mieszka zaledwie 8000 osób

860E

Humbaki-Królestwo Tonga.

Miejsc 12 pozostało wolnych 1

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Morze Corteza

Miejsc 18, pozostało wolnych 4

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

2950$

Kenia

Brak wolnych miejsc.

Wakacje w Kenii to spełnienie wielu marzeń. Dzika przyroda i spotkania ze zwierzętami w czasie safari, turkusowa woda i wspaniałe nurkowania, a także odpoczynek i relaks na wspaniałej plaży Diani Beach z drinkiem w ręce.

1890USD

Mafia Island-Zanzibar, Tanzania.

Miejsc 12, pozostało wolnych 12

Wyspa Mafia jest częścią Archipelagu Zanzibaru. To miejsce wciąż jeszcze bez tłumów turystów, dokładnie takie jakim był kilkadziesiąt lat temu tak popularny dziś Zanzibar. Otoczona jednymi z najbogatszych raf koralowych, których większa część stanowi teren Parku Morskiego, największego chronionego obszaru na Oceanie Indyjskim. Przepiękne, zdrowe rafy z naprawdę wielką ilością życia: w zależności od pory roku spotkać tu można humbaki, żółwie i największą rybę świata - rekina wielorybiego.

1780$

Sudan safari nurkowe.

Miejsc 26, pozostało wolnych 7

Sudan jest dla nas nurków bez wątpienia najciekawszym rejonem Morza Czerwonego. Brak lądowych baz powoduje, że kraj ten nurkowo wciąż pozostaje miejscem praktycznie dziewiczym. Koralowe ogrody, ławice ryb rafowych, rekiny młoty, oraz wraki pozostawiają niezapomniane wrażenia. Okres od stycznia do kwietnia, kiedy temperatura woda to ok 26C, jest najlepszym czasem na rekiny.

1890E

Koralowy Trójkąt Indonezji: Bunaken, Bangka, Lembeh.

Miejsc 20, pozostało wolnych 8

Północne Sulawesi w Indonezji to 100% gwarancja udanego nurkowego wypoczynku. Wrzesień jest tutaj porą suchą, z bardzo dobrą widocznością pod wodą i minimalną ilością opadów. Wyjazd na który zapraszamy to rodzaj safari w czasie którego odwiedzimy 3 najlepsze miejscówki regionu: Bunaken, Bangka i Lembeh. Mieszkać będziemy w komfortowych, należących do jednej sieci resortach i co kilka dni zmieniać miejsce pobytu, a wraz z nim również i charakter naszych nurkowań.

2270$

Madagaskar.

Miejsc 12, pozostało wolnych 12

Madagaskar jest po Grenlandii, Borneo i Nowej Gwinei czwartą, co do wielkości wyspą świata. Jest też miejscem niezwykłym, z unikatową florą i fauną, które są efektem wczesnego oddzielenia się wyspy od kontynentu afrykańskiego. Nosy Be, gdzie spędzimy większość czasu, jest małą, urokliwą wyspą. Ciepła woda, plaże pokryte białym piaskiem, pozwalają na pełny relaks i wypoczynek. Wody wokół Nosy Be są też wyjątkowym miejscem na podziwianie rekinów wielorybich.

1490E