Ładowanie Wyprawy
Szukaj Wyprawy

Nadchodzące Wyprawy

Wyprawy List Navigation

Sierpień 2019

Królestwo Tonga – humbaki

9 sierpnia 2019 - 22 sierpnia 2019
Brak wolnych miejsc
$3190

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie wyjątkowego: bliskiego kontaktu z humbakami. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się licznie humbaki. W 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

Wyspy Św. Tomasza i Książęca. STP

15 sierpnia 2019 - 28 sierpnia 2019
Miejsc 12, pozostało wolnych 10
Euro1680

Przy zachodnim wybrzeżu Afryki, na wysokości równika i Zatoki Gwinejskiej, leżą jedne z najrzadziej odwiedzanych i prawie zapomniane przez świat, niewielkie wyspy „Świętego Tomasza i Książęca”(Sao Tome & Principe). Nielicznym przyjeżdzającym tu turystom, oferują one puste plaże, morze w kolorze niesamowitego błękitu i przepiękne wulkaniczne krajobrazy. Lokalna, oparta na owocach morza kuchnia i pochodząca prosto z plantacji znakomita kawa, doskonałe dopełnia poczucia szczęścia z pobytu w tym miejscu.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2019

Peru: Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz Inca Trial-Machu Picchu PER

6 września 2019 - 22 września 2019
Brak wolnych miejsc
$2750

Peru to kolebka jednej z najstarszych cywilizacji świata. Dla nas turystów jest krajem archeologii i przywiązania do bardzo starej tradycji. To również Andy, jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych gór świat. Obydwa te elementy czynią Peru, jednym z najbardziej atrakcyjnych i ciekawych do zwiedzania miejsc na Ziemi. W programie naszego wyjazdu są 2 trekkingi, uznawane nie tylko w Peru, ale również w Ameryce Południowej za jedne z najbardziej ciekawych i atrakcyjnych: wysokogórski Cordiliera Blanca-Santa Cruz, oraz kulturowy Inca Trial do…

Dowiedz się więcej »
Październik 2019

Jordania

7 października 2019 - 14 października 2019
$1090

Jordania to kraj bezkresnych pustyń i wspaniałych zabytków. To miejsce, w którym swe ślady pozostawiły cywilizacje nabatejska, kananejska, grecka, rzymska i bizantyjska. To także najbardziej stabilny i najspokojniejszy, przyjazny turystom kraj arabski. Wyjazd organizowany pod hasłem NO ALCO TOURS, nie używamy alkoholu w czasie całej podróży! Ale bawimy się na 100%! NO ALCO TOURS to gwarancja pewności i spokoju spędzenia Waszego urlopu i wykorzystania w 100% czasu na podziwianie piękna otaczającego nas świata. Sam podróżuje od zawsze ale ponad 3…

Dowiedz się więcej »

Ajurweda w Indiach

28 października 2019 - 11 listopada 2019
Ilość wolnych miejsc 12, pozostało wolnych 8
$1670

Ajurweda jest świadomym dążeniem człowieka do pełnej, naturalnej równowagi ciała, ducha i umysłu. Opiera się na zróżnicowanych metodach naturalnego uzdrawiania. Od 5 tyś. lat na południu Indii, przy pomocy wyciągów z ponad 3000 różnych roślin i ziół, oraz różnych technik masażu, odpowiedniej diety i zabiegów oczyszcza się organizm z toksyn fizycznych i mentalnych. Uzupełnieniem tych zabiegów są codzienna yoga i medytacje. Nasza podróż uzupełnimy o zwiedzanie niezwykłego Hampi.

Dowiedz się więcej »
Listopad 2019

Archipelag Banda. BND

15 listopada 2019 - 30 listopada 2019
Brak wolnych miejsc.
1590$

Wyspy Banda, to jednen z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków Indonezji. Są dziś takim miejscem, jakim 10-15 lat temu było słynne Raja Ampat. Znajdziemy tu piękne plaże, kolonialnye zbytki, las deszczowy, oraz endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są tu znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod wodą piękna rafa, zachwycające makro, mnóstwo ryb rafowych, rekiny młoty, a czasem również i wielorybie.

Dowiedz się więcej »

Archipelag Banda BND2

27 listopada 2019 - 10 grudnia 2019
Brak wolnych miejsc.
$1430

Archipelag Banda, jest jednym z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków wschodniej Indonezji. Dzięki temu wciąż pozostaje jedynie w minimalnym stopniu dotknięty wszechobecną już komercjalizacją. Wyspy Banda są dziś takim miejscem, jakim 10-15 lat temu było słynne Raja Ampat. Archipelag składa się z 11 wysp, które są pozostałością ogromnego wulkanu. Znajdziemy tu nie tylko piękne plaże, wiele kolonialnych zbytków, las deszczowy, lecz także endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są tu znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod…

Dowiedz się więcej »
Luty 2020

Brytyjskie Wyspy Dziewicze (BVI) 10 dniowy rejs katamaranem

13 lutego 2020 - 25 lutego 2020
1850Euro

Brytyjskie Wyspy Dziewicze to, najmniejsza na świecie wyspa, podzielona pomiędzy dwa kraje: Francję i Holandię. 36 wysp i wysepek stanowiących Brytyjskie Terytorium Zamorskie. To również piękne, piaszczyste plaże, szmaragdowa woda, karaibski rum, muzyka reggae, przepiękny podwodny świat i dużo wiatru do żeglugi. Podczas rejsu nie są wymagane umiejętności i doświadczenie żeglarskie, będziemy jedynie wspólnie przygotowywać posiłki i dbać o czystość na jachcie. Program: 13/Dzień 1: Wylot do St. Maarten/St. Martin, gdzie lądujemy tego samego dnia. Przejazd do hotelu, odpoczynek i…

Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2020

Tubbataha – Filipiny

22 kwietnia 2020 - 30 kwietnia 2020
Miejsc 22, pozostało wolnych 2
$2460

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

Dowiedz się więcej »
Sierpień 2020

Wyspy Solomona SLM

13 sierpnia 2020 - 28 sierpnia 2020
Miejsc 10, pozostało wolnych 5
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

Humbaki-królestwo Tonga, wraz z Fiji

23 sierpnia 2020 - 4 września 2020
Miejsc 12 pozostało wolnych 4
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events