Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

czerwiec 2022

Turcja Kas

27 czerwca 2022 - 5 lipca 2022
14 miejsc, pozostało wolnych 6
680E

Wybrzeże Turcji, to nie tylko popularne wielkie kurorty jak Antalya, czy Bodrum. To również urokliwe miasteczka, miejsca w sam raz na wakacyjny wypoczynek w gronie przyjaciół, gdzie ukryć się można przed tłumami turystów. Takim właśnie miejscem, odwiedzanym głównie przez Turków jest Kas, którego historia sięga 800 lat przed naszą erą. Na stałe mieszka tu zaledwie 5000 osób, więc nawet w lipcu, czy sierpniu nie ma tu tłoku.

Dowiedz się więcej »

wrzesień 2022

Humbaki-królestwo Tonga.

21 września 2022 - 4 października 2022
Miejsc 12, pozostało wolnych 4
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

październik 2022

Morze Banda.

8 października 2022 - 21 października 2022
Miejsc 16, pozostało wolnych 16
1980$

Archipelag Banda, jest jednym z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków wschodniej Indonezji. Być może dzięki temu właśnie pozostaje wciąż jedynie w minimalnym stopniu dotknięty wszechobecną już komercjalizacją. Składa się z 9 wysp, które są pozostałością ogromnego wulkanu. Znajdziemy tu nie tylko piękne plaże, wiele kolonialnych zbytków, las deszczowy, lecz także endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod wodą piękna, pozostająca w znakomitej kondycji rafa, mnóstwo ryb rafowych, rekiny młoty, delfiny, a czasem również i rekiny wielorybie.

Dowiedz się więcej »

Wyspy Solomona SLM

25 października 2022 - 8 listopada 2022
12 miejsc, pozostało wolnych 2
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

listopad 2022

Morze Corteza

10 listopada 2022 - 24 listopada 2022
Ilość miejsc 15, pozostało wolnych 12

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

Dowiedz się więcej »

Rekiny wielorybie w Djibouti.

26 listopada 2022 - 4 grudnia 2022
Miejsc 14, pozostało wolnych 9
1790Euro

Rekin wielorybi jest największą, sięgającą nawet do 18m rybą. Na całym świecie jest kilka zaledwie miejsc, gdzie w określonych miesiącach roku, spotyka się je regularnie, praktycznie na każdym nurkowaniu. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Djibouti. W trakcie naszego safari, oprócz rekinów wielorybich i dziewiczych raf, będziemy mieli okazję zobaczyć również słynne, leżące na największej afrykańskiej depresji słone jezioro Lac Assal.

Dowiedz się więcej »

marzec 2023

Tajlandia-Similany

1 marca 2023 - 14 marca 2023
26 miejsc, pozostało wolnych 26
1900$

Tajlandia to kraj niezwykłej przyrody, bogatej kultury i niesamowitej kuchni. Głównym celem naszego wyjazdu jest, słusznie uznany za jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi Park Narodowy Similany. Składający się z 9 wysp oferuje zróżnicowane nurkowania. W jego zachodniej części są to ściany, gdzie w silnych niekiedy prądach żerują rekiny, manty, płaszczki i tuńczyki. Od wschodu mamy natomiast miejsca pokryte twardym koralem i ukwiałami, pełne kolorowych ryb rafowych i żółwi. Nurkowania uzupełnimy wypoczynkiem w komfortowym resorcie przy plaży, oraz wycieczką i zwiedzaniem Parku Khao Sok.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events