Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Luty 2020

Brytyjskie Wyspy Dziewicze (BVI) 10 dniowy rejs katamaranem

13 lutego 2020 - 25 lutego 2020
Brak wolnych miejsc.
1850Euro

Brytyjskie Wyspy Dziewicze to, najmniejsza na świecie wyspa, podzielona pomiędzy dwa kraje: Francję i Holandię. 36 wysp i wysepek stanowiących Brytyjskie Terytorium Zamorskie. To również piękne, piaszczyste plaże, szmaragdowa woda, karaibski rum, muzyka reggae, przepiękny podwodny świat i dużo wiatru do żeglugi. Podczas rejsu nie są wymagane umiejętności i doświadczenie żeglarskie, będziemy jedynie wspólnie przygotowywać posiłki i dbać o czystość na jachcie. Program: 13/Dzień 1: Wylot do St. Maarten/St. Martin, gdzie lądujemy tego samego dnia. Przejazd do hotelu, odpoczynek i…

Dowiedz się więcej »

Kwiecień 2020

Tubbataha – Filipiny

22 kwietnia 2020 - 30 kwietnia 2020
Przepraszamy, na ten wyjazd nie ma już wolnych miejsc.
$2460

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

Dowiedz się więcej »

Czerwiec 2020

Egipt-safari St. John’s.

13 czerwca 2020 - 20 czerwca 2020
Ilość miejsc 26, pozostało wolnych 7
PLN5740

Safari na St. John’s uznawane jest za najpopularniejszą i najlepszą trasę Morza Czerwonego, doskonałe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych nurków. Duże bogactwo podwodnego świata: wraki, lasy gorgoni, urokliwe labirynty, niewielkie jaskinie, tunele, pionowe ściany i koralowe ogrody, oraz ławice małych rybek i dużych tuńczyków, delfiny i napoleony, to wszystko czeka na nas właśnie na St. John’s.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2020

Wyspy Solomona SLM

12 sierpnia 2020 - 27 sierpnia 2020
Przepraszamy, na ten wyjazd nie ma już wolnych miejsc.
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

Humbaki-królestwo Tonga.

23 sierpnia 2020 - 4 września 2020
Przepraszamy, na ten wyjazd nie ma już wolnych miejsc.
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

Fiji – karmimy bull shark’i.

30 sierpnia 2020 - 9 września 2020
Ilość miejsc 12, pozostało wolnych 7

Archipelag Fidżi, daje nam możliwość nurkowań nie tylko na przepięknych rafach północnej części wyspy, ale również uczestniczenie w legendarnych już, uznawanych za jedne z najlepszych na świecie, shark feeding dives, czyli karmieniu rekinów tępogłowych, bull sharks. Temperatura wody utrzymuje się w granicach 26° do 28°C.   30/08 Dzień 1: Wylot z Warszawy, przez jeden z azjatyckich portów tranzytowych w kierunku Fiji. 31/08 Dzień 2: Przelot do Nadi, stolicy Fiji, 01/09 Dzień 3: Ok .2-2,5 godz. przejazd na południe wyspy, zakwaterowanie…

Dowiedz się więcej »

Październik 2020

Archipelag Banda. BND

12 października 2020 - 27 października 2020
Ilość miejsc 12, pozostało wolnych 7
1990$

Wyspy Banda, to jednen z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków Indonezji. Są dziś takim miejscem, jakim 10-15 lat temu było słynne Raja Ampat. Znajdziemy tu piękne plaże, kolonialnye zbytki, las deszczowy, oraz endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są tu znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod wodą piękna rafa, zachwycające makro, mnóstwo ryb rafowych, rekiny młoty, a czasem również i wielorybie.

Dowiedz się więcej »

Listopad 2020

Góry Simien, Etiopia

10 listopada 2020 - 22 listopada 2020
Ilość miejsc 18, pozostało wolnych 4
1680USD

Góry Simien, to najwyżej położona sawanna świata. Oferują nam malownicze, poprzecinane dolinami i pokryte trawami płaskowyże, postrzępione szczyty górskie, endemiczne gatunki zwierząt, kontakt z dziką przyrodą, lokalną społecznością i jedne z najpiękniejszych w świecie widoków. Uzupełnieniem naszego wyjazdu będzie zwiedzanie unikatowych w skali świata, monolitycznych kościołów w Lalibelli.

Dowiedz się więcej »

Rekiny wielorybie w Djibouti, wraz z Ethiopią.

18 listopada 2020 - 29 listopada 2020
Miejsc 14, pozostało wolnych 5
2150Euro

Rekin wielorybi jest największą, sięgającą nawet do 18m rybą. Na całym świecie jest kilka zaledwie miejsc, gdzie w określonych miesiącach roku, spotyka się je regularnie, praktycznie na każdym nurkowaniu. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Djibouti. W trakcie naszego safari, oprócz rekinów wielorybich i dziewiczych raf, będziemy mieli okazję zobaczyć również słynne, leżące na największej afrykańskiej depresji słone jezioro Lac Assal. Wyjazd uzupełnimy zwiedzaniem unikatowych, wpisanych na listę UNESCO kościołów w Lalibelli.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events