Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

luty 2022

Socotra

12 lutego 2022 - 23 lutego 2022
Miejsc 10 pozostało wolnych 2
3650$

Socotra to wyspa zupełnie nie z naszej planety. Leży na Oceanie Indyjskim, niecałe 400 kilometrów o wybrzeży Afryki i jest miejscem, które zapodziało się gdzieś w procesie ewolucji i pozostało inne niż cała reszta naszej Ziemi. Uwodzi niesamowitym pięknem cudownych piaszczystych plaż i skalnych wąwozów. Nie znajdziemy tu już dinozaurów, ale jest za to kilkaset, występujących tylko na tej wyspie, endemicznych gatunków flory i fauny.

Dowiedz się więcej »

kwiecień 2022

Tajlandia-Similany

1 kwietnia 2022 - 14 kwietnia 2022
26 miejsc, pozostało wolnych 14
1900$

Tajlandia to kraj niezwykłej przyrody, bogatej kultury i niesamowitej kuchni. Głównym celem naszego wyjazdu jest, słusznie uznany za jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi Park Narodowy Similany. Składający się z 9 wysp oferuje zróżnicowane nurkowania. W jego zachodniej części są to ściany, gdzie w silnych niekiedy prądach żerują rekiny, manty, płaszczki i tuńczyki. Od wschodu mamy natomiast miejsca pokryte twardym koralem i ukwiałami, pełne kolorowych ryb rafowych i żółwi. Nurkowania uzupełnimy wypoczynkiem w komfortowym resorcie przy plaży, oraz wycieczką i zwiedzaniem Parku Khao Sok.

Dowiedz się więcej »

Tubbataha – Filipiny

19 kwietnia 2022 - 28 kwietnia 2022
Brak wolnych miejsc
$2570

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

Dowiedz się więcej »

czerwiec 2022

Turcja Kas

26 czerwca 2022 - 3 lipca 2022
14 miejsc, pozostało wolnych 14
650E

Wybrzeże Turcji, to nie tylko popularne wielkie kurorty jak Antalya, czy Bodrum. To również urokliwe miasteczka, miejsca w sam raz na wakacyjny wypoczynek w gronie przyjaciół, gdzie ukryć się można przed tłumami turystów. Takim właśnie miejscem, odwiedzanym głównie przez Turków jest Kas, którego historia sięga 800 lat przed naszą erą. Na stałe mieszka tu zaledwie 5000 osób, więc nawet w lipcu, czy sierpniu nie ma tu tłoku.

Dowiedz się więcej »

wrzesień 2022

Peru: Inca Trial-Machu Picchu

3 września 2022 - 14 września 2022
Miejsc 14, pozostało wolnych 14
1900$

Peru to kolebka jednej z najstarszych cywilizacji świata. Dla nas turystów jest krajem archeologii i przywiązania do bardzo starej tradycji. To również Andy, jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych gór świat. Obydwa te elementy czynią Peru, jednym z najbardziej atrakcyjnych i ciekawych do zwiedzania miejsc na Ziemi. W programie naszego wyjazdu urokliwe Cuzco, rainbow Mountains, oraz słynny, najbardziej znany w Ameryce Południowej i przez wielu zaliczany do grupy najlepszych trekkingów świata Inca Trial do Machu Picchu.

Dowiedz się więcej »

Humbaki-królestwo Tonga.

21 września 2022 - 4 października 2022
Miejsc 12, pozostało wolnych 4
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

październik 2022

Wyspy Solomona SLM

4 października 2022 - 18 października 2022
12 miejsc, pozostało wolnych 6
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

Morze Banda.

8 października 2022 - 21 października 2022
Miejsc 16, pozostało wolnych 16
1980$

Archipelag Banda, jest jednym z najciekawszych, choć wciąż nie najłatwiej dostępnych zakątków wschodniej Indonezji. Być może dzięki temu właśnie pozostaje wciąż jedynie w minimalnym stopniu dotknięty wszechobecną już komercjalizacją. Składa się z 9 wysp, które są pozostałością ogromnego wulkanu. Znajdziemy tu nie tylko piękne plaże, wiele kolonialnych zbytków, las deszczowy, lecz także endemiczną florę i faunę. Warunki do nurkowania są znakomite, chyba najlepsze na całych Molukach. Pod wodą piękna, pozostająca w znakomitej kondycji rafa, mnóstwo ryb rafowych, rekiny młoty, delfiny, a czasem również i rekiny wielorybie.

Dowiedz się więcej »

listopad 2022

Morze Corteza

10 listopada 2022 - 24 listopada 2022
Ilość miejsc 15, pozostało wolnych 12

Zatoka Kalifornijska, zwana inaczej Morzem Corteza wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ławice ryb, uchatki kalifornijskie, rekiny, rekiny wielorybie, mobule, a nawet wieloryby. Akwen wręcz tętni życiem i nie bez powodu nazywany jest największym akwarium świata.

Dowiedz się więcej »

Rekiny wielorybie w Djibouti.

26 listopada 2022 - 4 grudnia 2022
Miejsc 14, pozostało wolnych 9
1790Euro

Rekin wielorybi jest największą, sięgającą nawet do 18m rybą. Na całym świecie jest kilka zaledwie miejsc, gdzie w określonych miesiącach roku, spotyka się je regularnie, praktycznie na każdym nurkowaniu. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Djibouti. W trakcie naszego safari, oprócz rekinów wielorybich i dziewiczych raf, będziemy mieli okazję zobaczyć również słynne, leżące na największej afrykańskiej depresji słone jezioro Lac Assal.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events