Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Styczeń 2021

Cenoty – Meksyk

23 stycznia 2021 - 4 lutego 2021
Miejsc 12, pozostało wolnych 3
1890$

„Nic nie jest w stanie oddać uczucia, jakie pozostaje w człowieku, po nurkowaniu w Cenotach, jaskiniach o niewyobrażalnej przejrzystości wody…”, gdzie podziwiać możemy niezwykłe formacje skalne, zjawisko mieszania się słodkiej i słonej wody, oraz niepowtarzalne obrazy malowane przez załamujące się światło. Dni, w których nie będziemy nurkować, będą doskonałą okazją do wypoczynku i poznawania fascynującej cywilizacji Majów

Dowiedz się więcej »

Luty 2021

Kenia

12 lutego 2021 - 25 lutego 2021

Zapraszam na wypoczynek, nurkowania i safari w Parku Narodowym W Kenii. Wkrótce szczegóły wyjazdu.

Dowiedz się więcej »

Kwiecień 2021

Tubbataha – Filipiny

13 kwietnia 2021 - 22 kwietnia 2021
Miejsc 22, pozostało wolnych: na zapytanie
$2570

Jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych Filipin, jest położona na Morzu Sulu TUBBATAHA. Dwa połączone kanałem atole, tworzą tutaj prawdziwy podwodny „tropical paradise”. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha to obszar ścisłego rezerwatu. gdzie nurkować można jedynie 3 miesiące w roku. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.

Dowiedz się więcej »

Czerwiec 2021

Egipt-safari St. John’s.

12 czerwca 2021 - 19 czerwca 2021
Ilość miejsc 26, pozostało wolnych 7
PLN5740

Safari na St. John’s uznawane jest za najpopularniejszą i najlepszą trasę Morza Czerwonego, doskonałe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych nurków. Duże bogactwo podwodnego świata: wraki, lasy gorgoni, urokliwe labirynty, niewielkie jaskinie, tunele, pionowe ściany i koralowe ogrody, oraz ławice małych rybek i dużych tuńczyków, delfiny i napoleony, to wszystko czeka na nas właśnie na St. John’s.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2021

Wyspy Solomona SLM

12 sierpnia 2021 - 27 sierpnia 2021
Miejsc 12 pozostało wolnych 2
$3390

Wyspy Salomona, leżą pomiędzy Papuą-Nową Gwineą a Vanuatu. Odkryte przez Hiszpanów w XVIw., są chyba najrzadziej odwiedzanym miejscem na całym Pacyfiku. Pozostaja wciaż prawdziwie dzikim, nietkniętym jeszcze miejscem nurkowym. Wspaniałe korale, duże ryby i rewelacyjny świat makro, sprawiają, że wyspy Salomona należą do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania, nie tylko na Pacyfiku, ale również na świecie.

Dowiedz się więcej »

Humbaki-królestwo Tonga.

23 sierpnia 2021 - 3 września 2021
Miejsc 12, pozostało wolnych 4
2780Euro

Krystalicznie czyste, ciepłe wody wokół archipelagu Królestwa Tonga, pozwalają na doświadczenie czegoś absolutnie niezwykłego: bliskiego kontaktu z humbakami. To przeżycie, które ciężko porównać jest z czymkolwiek innym. Położony pomiędzy Nową Zelandią, a Hawajami archipelag, to miejsce, gdzie w poszukiwaniu  pożywienia i dogodnych do porodu warunków, pomiędzy lipcem a październikiem pojawiają się setki humbaków. W małych 4 osobowych grupach będziemy mogli je obserwować zarówno z łodzi, jak również pływając obok nich z maską i fajką.

Dowiedz się więcej »

Fiji – karmimy bull shark’i.

30 sierpnia 2021 - 9 września 2021
Ilość miejsc 12, pozostało wolnych 7

Archipelag Fidżi, daje nam możliwość nurkowań nie tylko na przepięknych rafach północnej części wyspy, ale również uczestniczenie w legendarnych już, uznawanych za jedne z najlepszych na świecie, shark feeding dives, czyli karmieniu rekinów tępogłowych, bull sharks. Temperatura wody utrzymuje się w granicach 26° do 28°C.   30/08 Dzień 1: Wylot z Warszawy, przez jeden z azjatyckich portów tranzytowych w kierunku Fiji. 31/08 Dzień 2: Przelot do Nadi, stolicy Fiji, nocleg 01/09 Dzień 3: Ok .2-2,5 godz. przejazd na południe wyspy,…

Dowiedz się więcej »

Październik 2021

Bunaken i Lembeh/Indonezja

8 października 2021 - 23 października 2021
Brak wolnych miejsc

Północne Sulawesi jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc nurkowych nie tylko w całej Indonezji, ale i na świecie. Na naszym wyjeździe mieszkać i nurkować będziemy w 2 miejscach: na wyspie Bunaken, gdzie nurkować będziemy wokół pięknych raf i pionowych ścian w przejrzystości wody sięgającej do 40m, oraz na Lembeh,  aby poznać najlepsze na świecie miejsca do nurkowań makro.

Dowiedz się więcej »

Listopad 2021

Rekiny wielorybie w Djibouti, wraz z Ethiopią.

17 listopada 2021 - 29 listopada 2021
Miejsc 14, pozostało wolnych 1
2150Euro

Rekin wielorybi jest największą, sięgającą nawet do 18m rybą. Na całym świecie jest kilka zaledwie miejsc, gdzie w określonych miesiącach roku, spotyka się je regularnie, praktycznie na każdym nurkowaniu. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia Djibouti. W trakcie naszego safari, oprócz rekinów wielorybich i dziewiczych raf, będziemy mieli okazję zobaczyć również słynne, leżące na największej afrykańskiej depresji słone jezioro Lac Assal. Wyjazd uzupełnimy zwiedzaniem unikatowych, wpisanych na listę UNESCO kościołów w Lalibelli.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events