Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Tubbataha – Filipiny

18 kwietnia 2023 - 27 kwietnia 2023

$2750


Tubbataha

Filipiny, to prawie, czy nawet ponad 7 tysięcy otoczonych rafą wysp i wysepek. Jednym z najsłynniejszych, nie tylko na Filipinach miejsc nurkowym są, bez wątpienia, położone na Morzu Sulu atole TUBBATAHA. Rekiny rafowe, raje, młoty, manty, rekiny wielorybie i całe bogactwo życia rafowego, to wszystko mamy tu na wyciągnięcie ręki. Tubbataha stanowi dziś obszar ścisłego rezerwatu. Nurkować tu można jedynie 3 miesiące w roku, wyłącznie z pokładu łodzi safari. Dzieki temu podwodny świat Tubbataha, pozostaje wciąż, jednym z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych miejsc nurkowych świata.
Program:

18/19/Dzień 1-2: Przelot do Manili, nocleg, lub dalszy lot do Puerto Princessa

20/Dzień 3: Przejazd do portu, rozpoczynamy safari na safari.

20-25/Dzień 4-9: Safari nurkowe na rafach Tubbataha. Rejs rozpoczniemy od Atolu Północnego: Ranger Station, Wall Street, Amos Rock. Następnie przeniesiemy się na Atol Południowy: wrak Delsan, Trigger Fish City, SouthWest Wall. Kolejne nurkowania Black Rock, Ko-ok, T Wreck, Shark Point, Seafun Alley, Washing Machine, wrak Malayan I Jessie Beazley Reefs.

26/Dzień 10: Powrót do portu w Puerto Princesa, śniadanie wykwaterowanie z łodzi. Wylot do Manilli i dalej do Polski

27/Dzień 10: Powrót i zakończenie wyjazdu

Możemy przedłużyć nasz wyjazd o tygodniowy, połączony z nurkowaniem pobyt na Anilao.
Dla osób przedłużających pobyt na Anilao, rabat 150USD na safari Tubbataha

Koszt wyjazdu zawiera:

– osoba w kajucie na dolnym pokładzie 2750usd

– osoba w kajucie na górnym pokładzie 3150usd

Pełny koszt przelewu pokrywa osoba wpłacająca

– transfer lotnisko łódź w Puerto Princesa

– safari na Tubbataha, w tym pełne wyżywienie-3 posiłki dziennie(zaczynamy kolacja w dniu zakwaterowania i kończymy śniadaniem w dniu wykwaterowania), napoje, zakwaterowanie w wybranej kabinie, do 4 nurkowań dziennie, poza dniem wypłynięcia i powrotu(w sumie 19 nurkowań).

Koszt nie zawiera:

– przelotów ok.3500-4000pln

– opłat parkowych ok.105usd

– opłaty paliwowej ok.100usd

– nitrox 12$/butla

– butla 15l/safari 100usd

– ubezpieczenia nurkowego i turystycznego

– opłat lotniskowych, o ile niezbędne

– napiwków dla lokalnej załogi

– pobytu w mieście tranzytowym

– UBEZPIECZENIA TURYSTCZNEGO KTÓRE JEST ABSOLUTNIE WYMAGANE(W PRZYPADKU WYJAZDÓW NURKOWYCH RÓWNIEŻ UBEZPIECZENIA NURKOWEGO). PRZED ROZPOCZĘCIEM WYJAZDU, ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA, KAŻDY UCZESTNIK MA OBOWIAZEK PRZESŁANIA KOPII SWOJEGO UBEZPIECZNIA DO MNIE GRZEGORZ.DIB@GMAIL.COM

– innych wydatków nie wymienionych w koszt zawiera

Nasza łódź Discovery Palawan, to licząca niebagatelne 49 metrów długości, wyremontowana i przebudowana w 2013 roku komfortowa łódź nurkowa dla max. 32 nurków i ok. 25 osobowej załogi. Posiada kabiny z 1 i 2 łózkami, wszystkie z łazienką i klimatyzacją. Na górnym pokładzie znajdują się 4 kabiny Masters(większe i bardziej komfortowe), na pokładzie dolnym jest 12 wygodnych kabin standardowych. Do naszej dyspozycji jest również estauracja, bar z HAPPY HOURS, oraz niewielki sun deck. Nurkowania odbywają się z 2 dużych gumowych pontonów. Temperatura wody to 28-29C, paianka 3-5mm. Nie ma nurkowań nocnych.

 

 

Szczegóły

Początek:
18 kwietnia 2023
Koniec:
27 kwietnia 2023
Koszt:
$2750

Miejsce wydarzenia

10 miejsc, pozostało wolnych 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *